Tartu korraldab

Andreas LIVE

Kuupäev

22.07
Aegunug
19.00 - 20.00

Asukoht

Vabaduse puiestee
Vabaduse puiestee, Tartu, Eesti

Andreas LIVE AVP laval.

Noor ja andekas laulja ning laulukirjutaja Andreas andis täna, 14. aprillil välja oma esimese EP “Broken,” mis koondab tema varateismelise loomingut ja sai kirjutatud enne täisealiseks saamist.

“Kuna kirjutasin enamiku lauludest viieteistaastasena, on lühialbumil kuulda minu varateismelise aastate kogemusi ja mõtteid. Need lood on päris pikka aega valminud ja küpsenud, et saada oma lõplik vorm ning ma olen ülimalt õnnelik, et saan need lõpuks avalikustada. Arvan, et olen tegelikult osadest lugudest praeguseks välja kasvanud, aga usun, et leidub neid, kes suudavad samastuda ning kellele need lood ja sõnumid hinge lähevad. Muidugi on ka natuke hirmus jagada midagi nii isiklikku ja miskit, mille kallal on nii pikalt vaeva nähtud,” kommenteerib lugude autor Andreas.

Visuaalidega oli abiks foto- ja videograaf Ako Lehemets, kes aitas ellu äratada artisti visiooni koos stilist Liisa-Chrislin Salehi ning meikar Sandra Mäesepaga. “Mõni aasta tagasi tuli mul plaadikujunduse jaoks idee klaasikildudega näol. Kuna albumi temaatika haakus sümboliga hästi, sai EP nimeks “Broken” ja sündiski kaanefoto. Viisime selle pöörase idee enda tiimiga ellu, hankisime selle jaoks spetsiaalselt tehtud suhkruklaasi, mida tavaliselt kasutatakse teatrietenduses rekvisiidina. Õnneks toimis see lahendus väga hästi ning tulemus jäi suurepärane,” rõõmustab Andreas.

Korraldaja

Tartu Noorsootöö Keskus / Helen Toomsalu
E-post:
[email protected]
Koduleht:
https://tntk.tartu.ee/