Tartu korraldab

Koolivaheaeg Tartu jõululinnas

Kuupäev

5.01
Aegunug
16.00 - 19.00

Asukoht

Raekoja plats
Raekoja plats, Tartu, Eesti

Jõululinnas toimub kogu vaheaja mitmekülgseid ja lahedaid teevusi! Iga päev ootab sind raeplatsil Tartu Noorsootöö Keskus koos partneritega, et viia kell 16-19 läbi tasuta tegevusi lastele ja koolinoortele. 

 

Nädala ajakava:

 

  • Teisipäev, 2. jaanuar

Tegevusi pakub Tartu Noorsootöö Keskus, mis korraldab töötuba “Uusaasta soovid”. Töötoas saad seada eesmärke ning mõelda oma uusaasta soovidele.

  • Kolmapäev, 3. jaanuar

Tegevustega on väljas Tartu Noorsootöö Keskus, mis viib läbi töötuba “Positiivsete soovide kirjutamine”. See on aeg, et mõelda ja kujundada kaunid soovid, mida endaga uuel aastal kaasas hoida. Samuti tehakse kohapeal vahvaid meisterdusi. Külas on ka Tartu loodusmaja koos interaktiivse näitusega eksootilistest loomadest ja taimedest. 

  • Neljapäev, 4. jaanuar

Tegevusi pakub Tartu Noorsootöö Keskus, mis viib läbi töötoa “Omatehtud linnutoit”. Lisaks on külas TYPA trüki- ja paberikunstikeskus, et disainida endale vahva riidest kott. Liikuvaid ning mängulisi tegevusi pakub Liikuma Kutsuv Kool.  

  • Reede, 5. jaanuar

Tegevustega on taaskord väljas Tartu Noorsootöö Keskus ning läbi viiakse töötuba “Sokkide disain”, et valmistada endale meelepärane sokipaar. Samuti tuleb külla iluuisutaja Mari Krüüner, kes jagab huvilistega iluuisutamise võlusid ja valusid. Mari näitab ette ka lihtsamaid elemente, mida saab igaüks järele proovida. 

 

Korraldaja

Tartu Noorsootöö Keskus / Helen Toomsalu
E-post:
[email protected]
Koduleht:
https://tntk.tartu.ee/