Tartu korraldab

Kontsert: Anett ja Fredi (EE)

Kuupäev

25.07
20.30 - 21.30

Asukoht

Autovabaduse puiestee
Jaani 5, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Maksumus

Tasuta

Anett ja Fredi astuvad üles Euroopa kultuuripealinna südames Autovabaduse puiesteel! Anetti ja Fredi koostöö laval loob sooja ja intiimse atmosfääri, mis sobib ideaalselt ühte romantilisse suveõhtusse.

Anett ja Fredi on avalikkusele tuntud duo Eesti Laulu konkursilt, pälvides publiku poolehoiu lugudega “Write About Me” ja “You Need To Move On”. 2023. aasta sügisel väljaantud ühine album “Read Between The Lines” tõi duole kolm nominatsiooni Eesti Muusikaauhindadel ja Aasta Soul/Funk/R&B artisti tiitli. Anett on Eesti Muusikauhindadel neljakordselt auhinnatud kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja. Aneti kaasautorlusel valmis 2023. aastal ka globaalse voogedastusplatvormi HBO Max uue imagokampaania tunnuslugu ning samal aastal kirjutas Anett kaks lugu Bolti globaalsete reklaamkampaaniate jaoks. Fredi ehk Frederik Küüts on hinnatud muusik, kitarrist ja produtsent. Ta on alternatiiv-popi bändi Gram-Of-Fun liige ning töötanud lisaks Anetile mitmete artistidega sh nublu ja NOËP. Bändiga Gram-Of-Fun pälvis Fredi Eesti Muusikaauhindadel aasta ansambli ja aasta debüütalbumi tiitlid, lisaks on Fredi olnud nomineeritud Muusikaettevõtluse auhindadel aasta laulukirjutaja tiitlile.
https://www.anettmusic.com/

Tule koos pere ja sõpradega ning naudi vabas õhus suurepärast muusikat ning mõnusat atmosfääri!

Kontsert on TASUTA!

Kui soovid kehakinnitust või vajad öömaja, vaata Tartu 2024 külalislahkuse võrgustiku liikmete pakkumisi: https://tartu2024.ee/soovitused-tartulinn

Korraldaja

Tartu 2024 / Kati Tihkan
E-post:
[email protected]