Tartu korraldab

TTVF x AVP kontsert: nublu

Sildid

Tasuta

Kuupäev

10.08
20.00 - 21.00

Asukoht

Autovabaduse puiestee
Jaani 5, Tartu, Tartu maakond, Eesti

Maksumus

Tasuta

Tartu Toidu- ja Veinifestival ning Autovabaduse puiestee toovad sinuni eestlaste lemmikartisti nublu! 10. augustil esineb nublu oma uue sound’i saanud lugudega ehk “r2imerahva” albumi repertuaariga. Tule naudi head toitu, mõnusat atmosfääri ja muidugi parimat muusikat!

nublu tuli areenile 2018. alguses ning tegi üsna kiirelt midagi täiesti enneolematut. Keegi ei osanud ette näha säärast tõusu Eesti muusikataeva tippu, isegi mitte tema. Algselt Soundcloudi platvormil oma lugudega tuntust kogunud artist jõudis laiema ringini looga “Droonid”, millele järgnes absoluutne suvehümn “Mina Ka”. Sama suve lõpus tootis artist valmis superhiti “Öölaps”, mis vallutas edetabeleid ning jõudis Eestlaste südametesse igas vanuseklassis. Prillide taha peituv poeet on tänaseni pannud välja üle 40 loo, millest 90% on jõudnud edetabelite tippu. nublu ja Gameboy Tetrise koostööl sündinud lugu “Für Oksana” tõi kokku Eesti ja Vene keele ning sai tunnustatud viimase aja kõige edukamaks integratsiooniprojektiks. Lisaks kohalikule turule, on edu toonud ka koostöö soome artisti Mikael Gabrieliga. 2024. aastal saavutati looga “Vox Populi” 3. koht Soome eurolaulu kohalikus finaalis nimega UMK.

nublu on aastate peale korjanud kokku üle 20 muusikaauhinna ning on vaideldamatult kõige edukam Eestikeelne artist. Eriti positiivset vastukaja on saanud nublu muusikavideod, mis on unikaalsed oma sisult ning tabavad produktsioonilt. Vaatamata mitmetele tunnustustele ei ole artist jäänud looberitele puhkama, vaid keskendub piiride liigutamisele, luues uut ja värsket muusikat.

Tule koos sõpradega ning teeme sellest koos ühe unustamatu suveõhtu!

Nublu toovad esinema Tartu Toidu- ja Veinifestival ja Autoavabaduse puiestee.
Tartu Toidu- ja Veinifestivali info: https://www.maitsevtartu.ee/tartu-toidu-ja-veinifestival/

————————–

Ligipääsetavus

Kontserti on võimalik vaadata vabalt valitud seisukohtadel. Liikumispuudega inimesed on oodatud kontserdist osa saama lava ees, piiratud inva-alal. See ala asub lavast Poe tänava pool, kõnniteega samal tasapinnal. Inva-alal on olemas ratastoolikohad ja lahtikäivad toolid, mida saab küsida vabatahtlikelt.

Autovabaduse puiestee on kõnniteelt sõiduteele liikumiseks paigaldatud kaldteed.

Kontserdil on eesti viipekeelne tõlge.

Tualetid, seal hulgas invatualett koos mähkimislauaga asub Poe tänava ja Vabaduse puiestee nurgal. Sissepääs on tasuta. Eelisjärjekord on WC-kaardi omanikele.

Lähimad inva-parkimiskohad Autovabaduse puiesteele asuvad Magistri tänaval ja Tartu Turuhoone juures. Kehtiv puudega inimese sõiduki parkimiskaart tagab tasuta parkimise Tartu linna tasulises parkimispiirkonnas.

Sündmus toimub õues, riietu vastavalt ilmale.
Sündmusel on vali muusika ja kasutatakse valgusefekte (sh vilkuvad tuled). 

Lastel soovitame kasutada kuulmist kaitsvaid kõrvaklappe.

Lisainfo sündmuse ligipääsetavuse kohta: Lee Saarsen, [email protected], +372 5667 2037.

Korraldaja

Tartu 2024 / Kati Tihkan
E-post:
[email protected]